Zapisz się!Jak zapisać się na obóz?

01.

Krok


Sprawdź, nasze aktualne rabaty i promocje!

Dbamy o to, abyś pojechał na nasze obozy za jak najniższą cenę, dlatego zachęcamy Cię abyś przejrzał nasze rabaty oraz promocje.

Promocje

02.

Krok


Zapoznaj się z regulaminem obozów

Przed wysłaniem swojego zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem obozów dostępnym na naszej stronie.

Przeczytaj regulamin

03.

Krok


Zapisz się na obóz!

W celu zapisania się na obóz wypełnij formularz rejestracyjny. Pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie wymagane pola z należytą starannością oraz zaznaczyć wszelkie wymagane zgody. Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi. Dla Państwa wygody umieszczamy je tutaj:

Karta kwalifikacyjna

Zobowiązuję się do uzupełnienia karty kwalifikacyjnej uczestnika oraz dostarczenia jej do rąk opiekuna obozu.

Opłaty

Zobowiązuję się do wpłaty całej kwoty lub zaliczki w wysokości 250 zł do 7 dni od wysłania niniejszego formularza oraz do dopłaty reszty kwoty (dla turnusu 8-dniowego: 1400zł, dla turnusu 10-dniowego: 1800zł) najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem obozu na numer konta 69 1140 2004 0000 3102 7491 8121 w tytule wpisując “Obóz sportowo – e-sportowy 2020 – imię i nazwisko uczestnika – numer i data turnusu”, odbiorca: Akademia Pingponga Leszek Kucharski.

Regulamin obozów

Oświadczam, że zapoznałem(-am) się z regulaminem tego obozu dostępnym na stronie www.dwaobliczasportu.com i akceptuję go.

RODO i przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Akademia Pingponga Leszek Kucharski ul. Makuszyńskiego 17 F/5 81-595 Gdynia NIP 586 100 31 61. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

W szczególności

Pamiętaj także, aby koniecznie wpisać imię i nazwisko osoby, która poleciła Ci obóz oraz kod rabatowy, jeśli taki posiadasz. Tylko gdy uzupełnisz te pola, możesz otrzymać zniżkę, a osoba polecająca profit.


04.

Krok


Wydrukuj i uzupełnij kartę kwalifikacyjną uczestnika

Pamiętaj, że jednym z wymogów uczestnictwa w naszych obozach jest wydrukowanie, uzupełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu oraz dostarczenia jej do rąk opiekuna/wychowawcy. Dlatego nie zwlekaj i zrób to już teraz!


05.

Krok


Sprawdź możliwość dojazdu

Tak jak zapowiadaliśmy, jest możliwość uruchomienia transportu specjalnie wynajętym dla uczestników obozów autobusem.

Więcej informacji