O obozach

Obozy Sportowo - E-sportowe
Zintegrowane obozy sportowo – e-sportowe
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przedstawiamy po raz trzeci, nową odsłonę obozów sportowo – e-sportowych 2020 “Dwa oblicza sportu”. Sport i e-sport są dwiema nierozłącznymi częściami i bardzo ważna dla nas jest harmonia pomiędzy nimi. Podszlifujecie swoje umiejętności pod względem zarówno fizycznym jak i gamingowym, gdzie:
E-SPORT
Każdy zna klasyki takie jak Fortnite, League of Legends czy Counter-Strike. Legendy nigdy nie umierają, ale śledzimy na bieżąco także nowości. Kto wie, czym ciekawym zaskoczy nas na sezon letni rynek gier? My łączymy oba te aspekty, tak jak prawdziwi gracze. Pod czujnym okiem doświadczonych, aktywnych graczy i trenerów zgłębicie tajniki nowych i starszych tytułów. Na własnej skórze przekonacie się, jakie emocje towarzyszą prawdziwej grze, dowiecie się, co musicie zrobić, aby postawić pierwszy krok do kariery e-sportowca. Łącząc przyjemne z pożytecznym sprawimy, że poczujecie się jak na profesjonalnej scenie. Trenerzy zadbają o to, że spojrzycie na gry w inny sposób.

SPORT
Aktywność fizyczna potrafi pomóc oczyścić umysł i jest po prostu zdrowa, dlatego stawiamy na jej różnorodność. Zajęcia od piłki nożnej, poprzez pływanie aż po tenis stołowy zajmą wam czas na długie godziny. Aktywne spędzanie czasu, poza zdrowotnym aspektem może być także świetną zabawą w towarzystwie swoich rówieśników. W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!

Obozy organizuje Leszek Kucharski, medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży. E–sport to niezaprzeczalnie liczący się gracz w świecie współczesnej młodzieży, a my pragniemy, by dzieci mogły się rozwijać i dojrzewać w duchu zarówno pasji, jaką jest e – sport, jak i w duchu aktywności fizycznej, której korzyści dla rozwijających się młodych osób nie trzeba tłumaczyć.Zapewniamy

 • noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych typu studio (2 pokoje + łazienka)
 • wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
 • multiboisko o sztucznej nawierzchni
 • wejście na Termy Warmińskie
 • wejście na park linowy
 • wyprawy na kąpielisko nad Jeziorem Wielochowskim
 • 4 godziny dziennie e-sportu pod okiem fachowców – League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite i wiele innych
 • 4 godziny dziennie aktywnie spędzanego czasu – piłka nożna, tenis stołowy itp.
 • stanowiska komputerowe z pełnym wyposażeniem – profesjonalny sprzęt gamingowy dostarczany przez naszych sponsorów

Istnieje możliwość zabrania swojego sprzętu gamingowego – myszki, klawiatury, słuchawek.

W obozie może wziąć udział uczestnik do 18 roku życia.


Górowo Iławeckie, ul. Szkolna 6

(Internat Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Szkolna 6)

2050

10 dni

Świetnej zabawy

5

Turnusów

Promocje

200 zł rabatu za rejestrację na obóz do końca stycznia oraz 100 zł za rejestrację do końca marca.

100 zł rabatu za udział w poprzednim roku.

100 zł rabatu za każdą osobę, która weźmie udział w obozach z Twojego polecenia.

410 zł zniżki last minute na pierwszy i drugi turnus do 10 lipca!

Turnusy

 


Turnus

01.07 - 11.07

 

 

 

 

Turnus

12.07 - 22.07

 

 

 

 


Transport

Jeżeli zadeklaruje się wystarczająca liczba osób, jest możliwość uruchomienia transportu specjalnie wynajętym dla uczestników obozów autobusem (za dodatkową dopłatą, której dokładna cena jest uwarunkowana ilością podróżnych). Jest możliwość zorganizowania z innych, większych miast przy założeniu minimalnej/odpowiedniej liczby osób.

Deklaracja uczestnika na transport musi nastąpić najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem obozu (data pierwszego turnusu).

Proponowane trasy:

 1. Warszawa – Płońsk – Olsztyn – Górowo Iławeckie
 2. Gdańsk – Elbląg – Górowo Iławeckie

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!