Nasza drużyna

NASZA DRUŻYNA
Leszek Kucharski
Organizator
Obozy organizuje Leszek Kucharski, medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.
Agnieszka Kucharska
Organizator
Posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się techniczną stroną obozów, zadba aby uczestnikowi niczego nie brakowało i było bezpiecznie. Wszelkie formalności załatwisz właśnie z nią 😉
Alan Głodek
Wychowawca i trener
Zadba o poprawność działania sprzętu gamingowego, aby część e-sportowa była dla Was niezapomnianym przeżyciem. Leader drużyny PJA, która osiągnęła w 2018 roku pierwsze miejsce w turnieju ALoG w League of Legends. Posiada również wiele osiągnięć w turniejach online jak i offline. Na co dzień student informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, specjalizacji programowanie systemowe i sieciowe. Interesuje się programowaniem w JAVA oraz C++.   
Aleksandra Szura
Social media
Zajmuje się wszystkim tym, co możemy oglądać na social mediach - fotografią, nagrywaniem i montażem filmów, pisaniem postów. Współautorka strony internetowej, na której właśnie gościsz. Prywatnie studentka informatyki na specjalizacji grafiki komputerowej i programowania gier.
Michał Odzioba
Wychowawca i trener
Gry komputerowa to moja pasja od dawien dawna. Najwięcej czasu poświęciłem tytułom takim jak League Of Legends, CS:GO i Fortnite. Na co dzień student informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz członek akademickiej dywizji League Of Legends reprezentujący barwy uczelni.
Niespodziewany gość
Nigdy nie wiadomo, kto nas odwiedzi i zaszczyci swoją obecnością.