Nasza drużyna

NASZA DRUŻYNA
Leszek Kucharski
Organizator
Obozy organizuje Leszek Kucharski, medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.
Agnieszka Kucharska
Organizator
Posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się techniczną stroną obozów, zadba aby uczestnikowi niczego nie brakowało i było bezpiecznie. Wszelkie formalności załatwisz właśnie z nią 😉
Alan Głodek
Wychowawca i trener
Zadba o poprawność działania sprzętu gamingowego, aby część e-sportowa była dla Was niezapomnianym przeżyciem. Leader drużyny PJA, która osiągnęła w 2018 roku pierwsze miejsce w turnieju ALoG w League of Legends. Posiada również wiele osiągnięć w turniejach online jak i offline. Na co dzień student informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, specjalizacji programowanie systemowe i sieciowe. Interesuje się programowaniem w JAVA oraz C++.   
Aleksandra Szura
Wychowawca, social media
Zajmuje się wszystkim tym, co możemy oglądać na social mediach - fotografią, nagrywaniem i montażem filmów, pisaniem postów. Współautorka strony internetowej, na której właśnie gościsz. Prywatnie studentka informatyki na specjalizacji grafiki komputerowej i programowania gier.
Michał Odzioba
Wychowawca i trener
Gry komputerowa to moja pasja od dawien dawna. Najwięcej czasu poświęciłem tytułom takim jak League Of Legends, CS:GO i Fortnite. Na co dzień student informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz członek akademickiej dywizji League Of Legends reprezentujący barwy uczelni.
Igor “HondurasP” Jeromin
Wychowawca i trener, streamer
Surowy, ale sprawiedliwy trener od League of Legends, Apex Legends i Fortnite zadba, byś umiał wyrecytować specyfikacje każdej broni i championa w grze, ale i nauczy Cię rożnych taktyk oraz poprawi Twoje błędy. A to wszystko po to, abyś mógł na koniec obozu powiedzieć, że jesteś lepszym graczem.
Sebastian “Bonga” Wryk
Trener
Gracz drużyny PJATK. Spędził tysiące godzin na rozgrywce w LoLa, CS:GO czy PUBG, jednak dopiero Fortnite rozpalił w nim chęć stania się kimś więcej. Był wśród 11 najlepszych graczy solo w turnieju Ninja's Night Shift oraz zajmował wysokie miejsca m.in. w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata Fortnite (TOP 2% graczy w Europie). Codziennie stara się być jeszcze lepszym, a teraz zadba również o to, abyś i Ty stał się KIMŚ WIĘCEJ.
Piotr “Goner” Mielczarek
Trener
E-sport to jego konik, na bieżąco śledzi każde poczynania na scenie zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Regularnie aktualizuje swoją wiedzę związaną z najnowszymi taktykami oraz metą. Spędził tysiące godzin w grze w tytuły takie jak Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends.
Marta Jóźwik
Wychowawca
Marta Jóźwik to wielka miłośniczka pływania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest wolontariuszką i uwielbia czytać książki. Zadba o Twoje bezpieczeństwo i dobrą zabawę na wycieczkach rowerowych.
Niespodziewany gość
Nigdy nie wiadomo, kto nas odwiedzi i zaszczyci swoją obecnością.