Nasza drużyna

NASZA DRUŻYNA
Leszek Kucharski
Organizator
Obozy organizuje Leszek Kucharski, medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.
Agnieszka Kucharska
Organizator
Posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się techniczną stroną obozów, zadba aby uczestnikowi niczego nie brakowało i było bezpiecznie. Wszelkie formalności załatwisz właśnie z nią 😉
Niespodziewany gość
Nigdy nie wiadomo, kto nas odwiedzi i zaszczyci swoją obecnością.
Piotr Mielczarek
Wychowawca/trener esportu
Tysiące godzin przegrane w takie tytuły jak Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends, teraz jego zajawką jest nowy FPS od firmy Riots Games, czyli Valorant. E-sport to jego konik na bieżąco śledzi każde poczynania na scenie zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Regularnie aktualizuje swoją wiedzę związaną z najnowszymi taktykami oraz metą.
Igor Jeromin
Wychowawca/trener esportu
8 lat grania w Lola i szkolenia drużyn oraz organizowania turniejów, teraz gra w Valoranta. Wie wszystko o każdej nowej grze. Wyszkoli Cię w LOLa, R6, Valornata, Fortnite. Będzie surowy, ale sprawiedliwy pod jego okiem zabłyśniesz jako nowa gwiazda.