FAQ

O jakiej porze zaczyna i kończy się każdy turnus?

Każdy turnus zaczynamy kolacją i kończymy obiadem.

W jakim wieku można zapisać się na obóz?

Obóz jest dla dzieci i młodzieży, zarówno dla młodszych jak i starszych, a więc do 18 roku życia. Nie ma ścisłych kategorii wiekowych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Czy uczestnik potrzebuje w ramach sportu zabrać ze sobą jakieś rzeczy?

Jedynymi rzeczami, jakie musi zabrać każdy uczestnik to sportowe ubranie na każdą pogodę. Poza tym, wszystko jest na miejscu zapewnione, ale jeżeli ktoś ma chęć, może zabrać ze sobą swój rower.

Czy uczestnik potrzebuje w ramach e-sportu zabrać ze sobą jakieś rzeczy?

Nie, wszystko jest zapewnione przez naszych sponsorów – NTT i HIRO, którzy dostarczają profesjonalny sprzęt. Istnieje możliwość, aby uczestnik zabrał ze sobą myszkę, klawiaturę i słuchawki.

Jakich gier można się spodziewać?

Głównie skupiamy się na najpopularniejszych drużynowych grach takich jak Fortnite, League of Legends, CS:GO. Wraz z trenerami na przykładzie tych tytułów będziecie ćwiczyć grę zespołową, komunikację, refleks, opanowanie i umiejętność szybkiego, racjonalnego podejmowania decyzji.
W formularzu jest pole, w którym można zaznaczyć również inne gry lub wpisać własne. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Jakie sporty będziemy uprawiać?

Stawiamy na wszechstronność. Cały dzień jest przemyślany i zaplanowany tak, abyście się nie nudzili. Z rana poranna gimnastyka, wieczorem sport zespołowy – koszykówka, siatkówka, piłka nożna. A w przeciągu dnia spacery, wyprawy rowerowe, wyjazdy nad jezioro Wielochowskie, park linowy, aquapark. Każdy dzień to nowa przygoda 🙂