FAQ

O jakiej porze zaczyna i kończy się każdy turnus?

W zależności od turnusu, obozy rozpoczynamy obiadem lub kolacją, a kończymy śniadaniem lub obiadem. Jest to spowodowane organizacją transportu dla uczestników.

Informację o kolejnych turnusach podamy w przyszłym terminie.

W jakim wieku można zapisać się na obóz?

Obóz jest dla dzieci i młodzieży, zarówno dla młodszych jak i starszych, a więc do 18 roku życia. Nie ma ścisłych kategorii wiekowych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Czy uczestnik potrzebuje w ramach sportu zabrać ze sobą jakieś rzeczy?

Jedynymi rzeczami, jakie musi zabrać każdy uczestnik to sportowe ubranie na każdą pogodę. Poza tym, wszystko jest na miejscu zapewnione.

Czy uczestnik potrzebuje w ramach e-sportu zabrać ze sobą jakieś rzeczy?

Nie, wszystko jest zapewnione przez naszych sponsorów – NTT i HIRO, którzy dostarczają profesjonalny sprzęt. Istnieje możliwość, aby uczestnik zabrał ze sobą swoja myszkę, klawiaturę i słuchawki.

Jakich gier można się spodziewać?

Głównie skupiamy się na najpopularniejszych drużynowych grach takich jak Fortnite, League of Legends, CS:GO. Wraz z trenerami na przykładzie tych tytułów będziecie ćwiczyć grę zespołową, komunikację, refleks, opanowanie i umiejętność szybkiego, racjonalnego podejmowania decyzji.
W formularzu jest pole, w którym można zaznaczyć również inne gry lub wpisać własne. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Jakie sporty będziemy uprawiać?

Stawiamy na wszechstronność. Cały dzień jest przemyślany i zaplanowany tak, abyście się nie nudzili. Z rana poranna gimnastyka, wieczorem sport zespołowy – koszykówka, siatkówka, piłka nożna. A w przeciągu dnia spacery, wyjazdy nad jezioro Wielochowskie, park linowy, aquapark. Każdy dzień to nowa przygoda 🙂