Atrakcje

Atrakcje
Termy Warmińskie

Termy Warmińskie

W wodzie można z pewnością świetnie się bawić, tak samo jak i uprawiać sporty wodne. Zjeżdżalnie, siatkówka wodna, jacuzzi - nie sposób wymienić wszystkiego. Baseny to niezaprzeczalnie sama korzyść dla zdrowia!

Odwiedź witrynę term
Profesjonalny sprzęt gamingowy

Profesjonalny sprzęt gamingowy

Dzięki uprzejmości HIRO i NTT Game na obozach będziecie mieć przyjemność korzystać z ich komputerów. Poczujecie się jak profesjonaliści, grając na prawdziwym gaimingowym sprzęcie, na jakim grają zawodowcy.


Park Linowy

Park Linowy

Uprawiając sport kilka metrów nad ziemią na pewno zapewni Wam niemałą dawkę adrenaliny. Ale przede wszystkim bezpieczeństwo - dlatego też wszystkie trasy są pod czujnym okiem pracowników.

Zobacz więcej zdjęć!
gadżety

Gażety od sponsorów i partnerów

Nasi sponsorzy oraz partnerzy zadbają o to, abyście nie wrócili z naszych obozów z pustymi rękami! Każdy z Was będzie miał możliwość otrzymać gadżet, dzięki któremu będziecie jeszcze milej wspominać przeżyty wspólnie czas podczas obozów. Co to będzie? Okaże się już niedługo.
Turnieje i konkursy

Turnieje i konkursy

Kto kochający sport czy e-sport nie lubi rywalizacji? Wiadomo, że czasem gra się, by wygrać! W turniejach i konkursach będziecie mogli zmierzyć się między sobą, sprawdzając nabyte przez Was umiejętności. A dla wygranego … czekają upominki 😉
Park Linowy

Wyprawy nad Jezioro Wielochowskie

Korzystając z walorów jakie oferują nam Mazury, jeździmy nad jezioro Wielochowskie.  Kąpiemy się, gramy tam również w siatkówkę plażową i miło spędzamy czas.
Kadra trenerska

Wyspecjalizowana kadra

Nad waszymi aktywnościami sportowymi i e-sportowmi czuwają trenerzy – specjaliści w swojej dziedzinie. To właśnie oni sprawią, by turnus, na który jedziecie był najlepszym wyjazdem w waszym życiu! Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził, nauczysz się nowych rzeczy oraz udoskonalisz już poznane.
Więcej informacji
Pamiętka z obozów

Pamiątka z obozu

Fotograf zadba o to, abyście miło wracali wspomnieniami do chwil przeżytych na obozie. Wiemy, jak bardzo ważne jest dokumentowanie takich wydarzeń, dlatego dbamy o to, abyście mogli w pełni korzystać z wypoczynku nie martwiąc się o to, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Boisko

Multiboisko

Przy ośrodku znajduje się multiboisko o sztucznej nawierzchni. Piłka nożna, siatkowa, koszykowa – wszystko w jednym miejscu! Codziennie, po kolacji spędzamy czas właśnie w tym miejscu – aktywność fizyczna wieczorem na świeżym powietrzu sprawi, że będziecie lepiej spać i rano wstaniecie z nową energią 🙂
I wiele innych…